Ücretsiz Skype GirişTürkçe Anlatımlı Video


Sponsor Bağlantı

Merhaba Skype kullanıcıları yada Skype kullanmak isteyenler. Skype programını bilgisayarımıza kurduktan sonra ilk kez çalıştırdığımızda aşağıda gördüğünüz Skype'ın giriş ekranıyla karşılaşacaksınız. Öncelikle ekranın sağ üst tarafında bulunan Alternatif oturum açma yolları başlığı altında bulunan Microsoft hesabı'na tıklayarak işlemimize başlıyoruz..

Merhaba Değerli Kullanıcılar Aşağıdaki İndir Linkinden Skype i İndirip Türçe Kurulumu Takip Ederek Kurulumu Yapınız..

Arkasından Kurulum Yaptıktan Sonra MasaÜstüne Gelen Skype Simgesine Tıklayarak Daha Önce MSN Ve Hotmail Mail Adresinizi Kullanarak Giriş Yapabilirsiniz..

Skype isminizi aldıktan sonra arkadaşlarınız yada size ulaşmak isteyen kişiler size kolayca ulaşabilirler.
 

 Ara düğmesi'ni açıp Skype yazın ve ardından Skype'a dokunun veya tıklayın. Zaten bilgisayarınızda mevcut olmalı. Değilse, Windows 8 için ücretsiz Skype uygulamasını Windows Mağazası'ndan edinin.

Skype adınızla oturum açın ve ekrandaki yönergeleri izleyin. Skype ve Microsoft hesaplarınızı birleştirmeyi tercih ederseniz Messenger arkadaşlarınız otomatik olarak mevcut kişi listenize eklenir.

Daha fazla kişi eklemek isterseniz uygulama komutlarını açın ve Kişi ekle'ye dokunun veya tıklatın. Bunun ardından kişileri adlarıyla arayabilirsiniz.

Skype Katıl Ol skype yükle skype indir

Bilgisayar başında olmadığınızda Skype’den Skype’ya ücretsiz Telefon Görüşmesi Yapabiliyorsunuz, Skype’ı cep telefonunuza indirin ve gittiğiniz her yere Skype’ı da götürün.

Cep telefonunuzda

 

 

© Yeni Sürüm Skype indir 2013 | Msn Messenger: Skype Yükle